Léto v Krkonoších

Krkonoše patří k nejnavštěvovanějším horám v České republice. Od nepaměti turisty zaujímají nejen vysokohorským rázem, ale také neuvěřitelně pestrou přírodou, která se může pochlubit strmými ledovcovými kry, rozlehlými horskými loukami i skalnatými hřebeny. Během procházky z levného ubytování Krkonoše se můžete kochat také malebnými údolími. V létě se Krkonoše stávají rájem pro turisty i cykloturisty.

kytka / Pixabay

Během stoupání na nejvyšší českou horu Sněžku se Vám naskytne jedinečná možnost na panoramatické výhledy do okolí Krkonoš. K největším turistickým lákadlům patří turistická stezka Na Sněžku z Pece pod Sněžkou. Na Sněžku můžete vystoupat také od Pomezních bud nebo Špindlerovy Boudy. Krkonoše se v historii staly také oblíbeným rekreačním místem českého básníka Viktora Dyka a není proto divu, že jedna ze stezek nese právě jeho jméno. Stezka začíná ve Vysokém nad Jizerou a cestou můžete navštívit také rodný dům Antala Staška nebo se můžete zastavit u zříceniny hradu Navarov. Velmi populární je také trasa z Harrachova k prameni Labe.

Na kole se pak můžete vydat například k Mumlavským vodopádům nebo kolem Medvědína. Krkonoše to však nejsou pouze rozmanité výlety, ale také kvalitní ubytovací služby. Ubytování Krkonoše se Vám bude mnohem snáze hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz. Krkonoše jsou protkány bohatou nabídkou na ubytování v penzionech, hotelech, apartmánech i ubytování v soukromí. Ubytování podle Vašich představ si můžete vybrat na této webové adrese ubytovani.kamsi.cz/krkonose.

Těšit se můžete na pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Apartmány i ubytování v soukromí disponuje rovněž kuchyňkou. Na tradiční české kuchyni si můžete pochutnat v krkonošských restauracích. Krkonoše představují skvělou příležitost k rodinné dovolené, prodlouženým víkendům i nejrůznějším celoročním výletům.