Nejezděte jen do Krkonoš, díky akčním letenkám ušetříte

 

Tuzemská dovolená je stále v kurzu. Když bychom se měli podívat na to, která oblast stále láká, jsou to především Krkonoše. A to nejenom kvůli Sněžce, ale i kvůli mnohým lákadlům, které lákají v létě, ale i v zimě. Tyto tuzemské hory však mají i jednu slabinu. Jsou to často vyšší ceny. Proto je dobré vědět, že za stejné peníze je možné užít si zajímavou dovolenou plnou zážitků i v zahraničí. A to ve spojení:

 • S odpočinkem
 • Poznáním historie a přírody
 • Poznáním místních zvyků a kultury

Proč už ceny nejsou natolik rozdílné, jako tomu bylo dříve? Odpověď je jednoduchá. Je to dáno tím, že lze využít akční ceny letenek a tak se lze do zahraničí podívat i za ceny, které vyjdou levněji než vlak, autobus, ale i vlastní auto. A jak takové akční letenky najít?

Sledujte slevy u leteckých společností

 

První možností, kde a jak najít levné letenky, je varianta spojená s tím, že budete sledovat hlavně webové stránky různých leteckých společností. Ty velmi často upozorňují na možnost využít zajímavých slev. Příkladem mohou být třeba i Smartwings letenky. Tato letecká společnost je velmi známým dopravcem, která čas od času také přichází se zajímavými slevami. Těch stačí využít a zajímavá cena letenky je vaše.

Vybírejte cenově výhodné destinace

 

Druhou možností, jak se dostat k cenově výhodným letenkám je ta, že se zaměříte na destinace, které jsou velmi žádané a u kterých ceny klesají doslova na samé dno. Jedním z našich příkladů jsou Amsterdam letenky. Ty jsou v posledních letech celkem žádané a tak se letecké společnosti konkurovat především cenou. A z toho můžete těžit právě vy, jako zájemci o cestování. Navíc je třeba dodat, že to rozhodně není jediná evropská destinace, která nabídne akční ceny. Dalšími příklady jsou tyto:

 • Londýn
 • Paříž
 • Řím

Sledujte tipy na akční ceny

 

Třetí možnost, jak najít akční ceny letenek, je tady. Je poměrně pochopitelné, že pokud byste každý den kontrolovali weby leteckých společností, nebo nabídku do konkrétních destinací, zabralo by vám to poměrně dost času. Proto je lepší využít možnosti různých cestovatelských webů, které toto hledání realizují za vás a následně vás jenom nabídnou přehled toho, kam si lze zaletět s akční slevou. Příkladem mohou být třeba ČSA letenky. Tedy letenky známého tuzemského dopravce, který může zaujmout nejenom možnou akční ceno, ale dokáže zaujmout i celkovým komfortem. A to ať už jde o kvalitu letadel, nebo služby. Pokud hledáte a akční ceny a zároveň ne úplný lowcost, může to být volba, která nezklame.

Dejte na tipy cestovatelů

 

Nejenom různé weby, které se specializují na zveřejňování akčních cen letenek, jsou tou cestou, kterou je vhodné se vydat. Zapomínat nelze ani na dnes poměrně rozsáhlou komunitu cestovatelů, která vám může pomoci. Možností, odkud můžete čerpat informace, je více než dost. Může se jednat o různé stránky na sociálních sítích, stejně jako může jít o cestovatelské blogy, nebo i různá diskusní fóra. Všude tam jsou cestovatelé, kteří se rádi podělí o své tipy.

Někteří cestovatelé zveřejňují své tipy automaticky a rádi, a to za účelem toho, aby pomohli komunitě. Stejně tak tu jsou i ti, kterých se můžete zeptat a velmi rádio se s vámi podělí o své zkušenosti. Tato cesta je vhodná i v případě, kdy si chcete udělat jenom přehled o tom, jak se ceny pohybují a za kolik lze vlastně létat. A když zjistíte, že takový zpáteční let může vyjít na podobnou sumu, jako cesta přes celou republiku do Krkonoš, je na místě začít přemýšlet nad tím, zda nebude lepší vyrazit do zahraničí. I proto, že když se podíváme na ceny hotelů, ceny stravování další náklady, tak velké evropské metropole na tom zase nejsou až tak rozdílné, jako naše nejznámější a největší pohoří.

S pomocí spedice zvládnete jakoukoli přepravu

Mohlo by se zdát, že doprava a logistika jsou dva obory, které toho nemají mnoho co společného. Opak je avšak mnohdy pravdou. Klienti mají totiž stále více požadavků na svážení zboží kamiony do skladovacích hal, které jsou vybrány přímo na míru. Logistika tkví ve správném a chytrém uskladnění tohoto zboží, které bude praktické a díky kterému bude možné téměř okamžitě odeslat dané zboží.

OpenClipartVectors / Pixabay

V současné době se objevují spediční firmy, které se starají i o logistiku. Tyto spediční společnosti mohou značně ušetřit čas, poněvadž se postarají o něco, v čem by mohly určité firmy tápat. Mezi spediční společnosti s dlouholetými zkušenostmi v rámci samotné spedice i logistiky patří Emons. Tato firma má za sebou několik desítek let praxe. Za tuto dobu se vypracovala na světově působící spedici zvládající zprostředkovat jakýkoliv typ transportu.

Řešení na míru každému

Co firma, to naprosto jiné požadavky přepravy. Zatímco menší firmy využijí levnější způsoby přepravy zásilek, ty větší, které potřebují mít jistotu rychlého a spolehlivého doručení, se budou ohlížet po složitějších a nákladnějších způsobech přepravy, jako je i letecká přeprava zboží. Pomocí té je možné ve velmi krátkém časovém úseku přepravit jak menší, tak středně velké zásilky zboží. Naopak s nadměrnými náklady si poradí loď, vlak, popřípadě i kamion.

Každý požadavek se počítá

Jakmile se obrátíte na spediční firmu s prosbou o pomoc, dostane se Vám profesionálního jednání a možnosti realizace. Je velmi důležité vyslovit svá přání a mít jasno v tom, co vlastně od zajištění transportu nebo logistiky očekáváte. Spediční firma obecně dokáže zprostředkovat opravdu takřka jakýkoliv typ transportu nebo poskytnout potřebné sklady na základě požadavků klienta. Jakmile se rozhodnete pro spediční společnost Emons, můžete počítat s tím, že zrealizovaná přeprava bude:

 • Rychlá
 • Spolehlivá
 • Bezpečná
 • Precizní
 • Profesionální

Jak je důležité míti cestovní pojištění

Nejhorší chvíle na cestování je, když se začne všechno sypat. Štěstí, jakoby vás opustilo a na vás se hrne problém za problémem. A ten největší je, že jste v cizí zemi, která má mnohdy ceny zdravotních výdajů či náhrad škod násobně vyšší, než jsou ty české. Pokračovat ve čtení “Jak je důležité míti cestovní pojištění”