Léto v Krkonoších

Krkonoše patří k nejnavštěvovanějším horám v České republice. Od nepaměti turisty zaujímají nejen vysokohorským rázem, ale také neuvěřitelně pestrou přírodou, která se může pochlubit strmými ledovcovými kry, rozlehlými horskými loukami i skalnatými hřebeny. Během procházky z levného ubytování Krkonoše se můžete kochat také malebnými údolími. V létě se Krkonoše stávají rájem pro turisty i cykloturisty.

kytka / Pixabay

Během stoupání na nejvyšší českou horu Sněžku se Vám naskytne jedinečná možnost na panoramatické výhledy do okolí Krkonoš. K největším turistickým lákadlům patří turistická stezka Na Sněžku z Pece pod Sněžkou. Na Sněžku můžete vystoupat také od Pomezních bud nebo Špindlerovy Boudy. Krkonoše se v historii staly také oblíbeným rekreačním místem českého básníka Viktora Dyka a není proto divu, že jedna ze stezek nese právě jeho jméno. Stezka začíná ve Vysokém nad Jizerou a cestou můžete navštívit také rodný dům Antala Staška nebo se můžete zastavit u zříceniny hradu Navarov. Velmi populární je také trasa z Harrachova k prameni Labe.

Na kole se pak můžete vydat například k Mumlavským vodopádům nebo kolem Medvědína. Krkonoše to však nejsou pouze rozmanité výlety, ale také kvalitní ubytovací služby. Ubytování Krkonoše se Vám bude mnohem snáze hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz. Krkonoše jsou protkány bohatou nabídkou na ubytování v penzionech, hotelech, apartmánech i ubytování v soukromí. Ubytování podle Vašich představ si můžete vybrat na této webové adrese ubytovani.kamsi.cz/krkonose.

Těšit se můžete na pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Apartmány i ubytování v soukromí disponuje rovněž kuchyňkou. Na tradiční české kuchyni si můžete pochutnat v krkonošských restauracích. Krkonoše představují skvělou příležitost k rodinné dovolené, prodlouženým víkendům i nejrůznějším celoročním výletům.

Hledáte levnou dovolenou? Slevomat pobyty pro dva pomohou

Pokud vybíráme dovolenou i pobyt, hledíme kromě jiného také na cenu. Pokud je i u vás rozhodujícím faktorem výběru, zkuste Slevomat. Z jakého důvodu? Na to se společně ihned podíváme.ece8142bc9db6248_640

Jelikož mluvíme o oblíbeném slevovém serveru, je více než jasné, že to jsou a budou právě slevy, které můžeme využít. V tomto ohledu platí, že nemusí být výjimkou ani to, pokud je cena snížena třeba i o více než padesát procent. I to jasně ukazuje, jak levně vlastně můžete vycestovat. Tedy za doslova zlomek původních cen, které jsou k dispozici v katalogu cestovní kanceláře. Nezapomínejme ale ani na další výhody.

Slevomat nabídne různé druhy pobytů

Velkým pozitivem je to, že máte jistotu v tom, že si lze vybírat z celé řady pobytů. A na všechny mohou být uplatněny i takto vysoké slevy. Mezi nejoblíbenější možnosti, které Slevomat pro milovníky levné dovolené má, patří třeba pobyty v různých penzionech a hotelech umístěných na horách. A to jak v zimě, tak samozřejmě také v létě. Nechybí ale ani relaxační pobyty ve wellness hotelech, stejně jako například v lázních. I ty si v poslední době získávají celou řadu příznivců. Nezapomínejme ale ani na klasické zahraniční dovolené, kam se lze vydat třeba s programy all inclusive.

Jak koupit Slevomat pobyty pro dva levně?

Výhodou je, že pro získání slevy není třeba dělat nic specielního. Jednoduše si zkrátka vyberete pobyt dle vašich představ a dle vašich požadavků. A jelikož Slevomat pobyty pro dva mají co nabídnout, dá se říci i to, že nenastane situace, že byste si snad neměli z čeho vybrat. Následně už daný pobyt přes tento konkrétní web zakoupíte, zaplatíte a poté si provedete rezervaci termínu. Jakmile už i toto máte, stačí jediné, a to možnost se těšit na to, až poznáte zajímavá místa, nebo až si konečně odpočinete od všech starostí všedních dnů. Kvůli tomu lidé cestují nejčastěji.

Milujete zimní sporty? Kupte si Slevomat pobyty pro dva

Zima už dávno není obdobím, kdy bychom měli jenom sedět doma. Se vzrůstající oblibou zimních sportů se rozšiřuje i nabídka, kterou v rámci pobytů nabídne dnes tolik využívaný Slevomat.ba3a3563c90aacf1_640

Máme-li se na nabídku pobytů tohoto slevového portálu podívat důkladněji, potom nás v první řadě nadchne hlavně to, že se jedná o možnost získat dané zájezdy za zimními sporty za zlomek jejich původních cen. Výjimkou totiž nejsou ani takové slevy, které přesahují padesátiprocentní hranici. Co jistě také potěší, to je hlavně široký výběr termínů, kdy můžeme na dnes prioritně vybírané lyžařské zájezdy vyrazit v podstatě od podzimu až do jara.

Kam nás může Slevomat vzít?

Jak jsme již nastínili, jsou to právě lyžařské zájezdy, které v tomto případě zcela dominují. Pokud bychom měli být konkrétní, potom určitě nebudou zklamáni ti, kteří chtějí zvolit tuzemské hory. Nejenom, že jsou to Krkonoše, Šumava nebo Jizerky. Je to i řada dalších středisek, ke kterým nabídne Slevomat třeba i komfortní ubytování. Chcete vyrazit na týdenní zimní dovolenou, nebo si užít příjemné víkendové lyžovačky? Zklamáni rozhodně nebudete, jelikož možností je v daném směru více než dost. A je jasné, že největší výběr získáte ihned, co napadne první sníh.

Zkuste i alpské Slevomat pobyty pro dva

Většina zájezdů je koncipována tak, že vyrazíte na lyže se svým partnerem nebo partnerkou. Stejně tak ale není problém vzít třeba kamaráda. Důležité je dodat, že se Slevomat pobyty pro dva neorientují nutně jenom na nabídku tuzemskou. Můžete se s tímto slevovým portálem vydat třeba i do zahraničí. Je to Rakousko a jeho Alpy, stejně jako to může být Itálie, kde nás kromě Alp nadchnou také dolomity. Nic nezkazíte ani možností toho, kdy se vydáte na zajímavý zájezd třeba i do Francie. I tam se můžete podívat za zlomek ceny, než co stojí standardní zájezdy pořádané a prodávané v rámci webů jednotlivých CK.

Kam vyrazit v Krkonoších

sporthotel
sporthotel

Krkonoše jsou naše nejvyšší a také nejkrásnější hory. Jestliže jste z nich viděli pouze Sněžku, o hodně přicházíte. Krkonoše nabízí širokou škálu zážitků a můžete zde strávit opravdu jedinečnou a neopakovatelnou dovolenou. A to jak v zimě, tak v létě. Krkonoše jsou turistickým rájem po celý rok. Jestli chcete poznat tyto krásné hory také z další stránky, vydejte se do Rokytnice nad Jizerou. V Rokytnici nad Jizerou toho na vás čeká spousta.

Nadšeni budou aktivní sportovci i ti méně aktivní. Toto krásné město má bohatou a dlouhou historii a tak jistě zaujme i milovníky historie. S příchodem turistického ruchu se rozšířila také nabídka kulturních akcí, které mohou turisté navštívit. Ve městě najdete také příjemné kavárny a dobré restaurace, stejně jako svérázné hospody. Vychutnejte si město po všech jeho stránkách!

Na své si přijdou také sportovci – v zimě zde na vás čeká moderní ski areál, kluziště či možnost zimních adrenalinových zážitků (snowtubing, bobová dráha, atd.). Najdete zde také skvěle upravené běžkařské tratě. V létě můžete vyrazit na dlouhé procházky po několika turistických trasách, vyzkoušet si golf, vodáctví, tenis nebo lanové centrum. V okolí je také mnoho možností ke koupání. To vše v okolí čisté přírody uprostřed nádherných hor. Co víc si přát. Snad jen levné ubytování. Na internetu můžete zkusit vyhledat heslo levné ubytování Rokytnice nad Jizerou. Nabídek ubytování v Rokytnici nad Jizerou je velká spousta a záleží jen na vás, zda dáte přednost stanu, chatě, penzionu nebo hotelu.

Levné ubytování s veškerým komfortem nabízí Sporthotel Bohemia, který najdete na strategickém místě v těsné blízkosti lyžařských vleků. Sporthotel Bohemia nabízí příjemnou atmosféru, dobrou kuchyni a nadstandardní služby. Nabízí přístup k internetu zdarma, fitness zdarma, parkování před hotelem zdarma, masáže, saunu, solárium, půjčovnu lyží, úschovnu kol, atd. Svůj pobyt si můžete rezervovat na internetové adrese www.sporthotel-bohemia.cz.