Jaké vybavení se vám bude hodit o dovolené?

 

kamera GoPro, zdroj: gopro.cz
kamera GoPro, zdroj: gopro.cz

Léto je tu, konečně! Čas na to, abyste sbalili plavky a ručník a vydali se k vodě. Anebo toho do kufru k oněm plavkám a ručníku přidali ještě pár věcí navíc, a vyrazili na dovolenou za hranice. Takže, to budou aspoň dvoje plavky, osuška, nějaké žabky, kamera GoPro HD HERO3… Ano, to jsme se opravdu nepomýlili. Bez této kamerky se na dovolenou zkrátka nejezdí. Jedině tak zachytíte všechny svoje zážitky, které stojí za to uchovat, v té nejlepší kvalitě a také bez toho, abyste se museli celou dobu tahat s těžkou kamerou, a vůbec si ony situace neužít. Vždyť to ani nejde – užijte si třeba jízdu na velbloudovi s kamerou v ruce! Pořádná hloupost. Tato minikamera však tento problém vyřešila. Díky své jedinečné lehkosti a kompaktnosti můžete zvládat vše, co jste si naplánovali, a zároveň to natáčet bez toho, abyste to registrovali.

74 gramů nadupaných funkcemi! Takového skvělého obrazu nedosahují ani obyčejné kamery. Výrobci se jednoznačně zaměřovali na to, aby tento produkt na trhu zkrátka neměl konkurenci. Kamera a zároveň fotoaparát, ostrý širokoúhlý obraz, vyladěný systém nahrávání zvuku, možnost natáčet pod vodou, vestavěná wi-fi – tímto vším disponuje, a to i za špatné viditelnosti. No co si myslíte, podařilo se jim to? Kamery z edice GoPro HD HERO3 nechtějí být pouhými kamerami na dovolenou, ony chtějí být kamerami na vše – třeba i na extrémní sporty nebo na zachycení krajiny pod vámi při letu. Upevníte na přilbu, na řídítka či zkrtáka kdekoliv, kde je to jen trochu možné, nastavíte, zapnete a už se o ni prakticky můžete přestat zajímat.

Abyste však při nákupu nebyli ošizeni, a nebyla vám podstrčena zcela jiná kamera, která svými vlastnostmi ani zdaleka nedosahuje kvalit kamer GoPro, nakupujte pouze u autorizovaných prodejců. Nejen, že máte záruku, že nebudete podvedeni, ale i záruku příjemné ceny a záruční dobu v případě poruchy. K tomu všemu ještě mnohdy k nákupu dostanete i dárek. Pokud jste se tedy definitivně rozhodli, že si chcete tuto kameru pořídit, navštivte http://obchod.gohd.cz/gopro-hd-hero3-white-edition, a neváhejte tak učinit. Třeba ještě dnes.