Stravte letní dovolenou ve Špidlerově Mlýně, nebudete litovat

Je tady květen, řada z nás již má svou letní dovolenou vybranou a těší se na ni, ale mnozí ještě stále nevědí, které místo zvolit z těch nejhezčích u nás, aby se pobavili dospělí, ale i rodiny s dětmi. Zůstat u nás a zavítat do hor je skvělou předzvěstí týden či dvou, na které nezapomenete.

Zavítejte do Krkonoš

Možná jste už strávili volno v Jeseníkách nebo Bílých Karpatech a přesvědčili se, že je to tam nádherné. Podobné lesy, přírodu, zábavné atrakce pro děti, cyklostezky i turistické poznávací trasy skýtající mnoho kilometrů a spoustu dalšího představuje letní dovolená v Krkonoších. Potěšení budou i houbaři, také ti, kdo rádi fotí krásy přírody, sbírají bylinky nebo ochutnávají kuchyni jednotlivých krajů naší země.

Pohodlí pro každého

Samozřejmostí dnešní moderní doby, kdy se hoteliéři snaží získat si klienty svojí péčí, chutnou kuchyní pro milovníky masa i vegany a vegetariány, komfortem v interiérech pokojů i na venkovním prostranství je, že jsou penziony ve Špindlerově Mlýně připraveny na zamilované páry, rodiny s malými dětmi, seniory i party přátel. Důkazem toho jsou balíčky připravené na míru pro každého z nás, které pomohou ušetřit i najít nabídku s něčím zajímavým.

Podíváme-li se přímo na ubytování Špindlerův Mlýn, najít můžeme venkovský styl i moderní hotely. Hezkým příkladem je např. penzion Karolína, kde se lze ubytovat se stravou i bez ní, což vítají třeba ti, kteří jsou po celý den v přírodě. Velkou předností penzionu Karolína je, že se nachází pouhých 5 minut od dětmi milovaného aquaparku, tenisových kurtů i kryté haly. Najdete zde i lanové centrum, letní bobovou dráhu, dětská hřiště, o zábavu ratolestí je tak předem postaráno.

Prohlédněte si příjemný a plně vybavení penzion Karolína a rezervujte si apartmá na dobu vaší dovolené. Určitě zde strávíte dovolenou, po níž se budete cítit odpočatě, ať už ji prožijete aktivně, nebo relaxací.